Hotel a rekreační středisko Filipov

Hotel Filipov

Wellness hotel Filipov se nachází uprostřed malebné krajiny na jižní Moravě na úpatí Velké Javořiny na okraji CHKO Bílé Karpaty, poblíž obce Javorník u Velké nad Veličkou.

Okolní krajina je velmi vhodná pro milovníky turistiky a cykloturistiky. V zimním období nabízí vyžítí příznivcům zimních sportů na přilehlém areálu SKI FILIPOV, který je od našeho hotelu vzdálen cca 500metrů. V blízkém okolí se nachází mnoho zajímavých historických a kulturních památek.

V klidném prostředí hotelu Filipov je možné pořádat jak rodinné rekreace, oslavy, školení,školy v přírodě tak i sportovní soustředění.

Důležité oznámení pro naše milé hosty:

S lítostí, ale i s velkým nadšením a určitou nostalgií sdělujeme, že hotel Filipov uzavírá své dveře v jeho současné podobě. Avšak, přichází také pozitivní změny, které umožní Vám poskytnout další služby. Po mnoha letech provozu se hotel Filipov rozhodl ukončit svou činnost jako hotel a přejít k novému formátu.

Změna přichází:

Přestavba na apartmány: Hotel Filipov se promění! Změna na formu apartmánů, což znamená, že budete mít možnost zažít Filipov v novém světle. Tyto moderní a komfortní apartmány budou ideálním místem pro vaši dovolenou, bydlení či pracovní pobyt.

https://apartmanyfilipov.cz/

https://www.facebook.com/profile.php?id=61554297951750

Možnost ubytování a snídaní v srubu: I když hotel Filipov mění svou podobu, stále vám nabízíme možnost ubytování a snídaní. Přilehlý srub bude k dispozici pro ty z vás, kteří si přejete zůstat s námi a nechat se hýčkat naší pohostinností.

Změna v provozu wellness: S ohledem na přestavbu a nové zaměření se omlouváme, že od této chvíle nebude wellness zařízení v provozu. Věříme však, že nové apartmány a stále k dispozici ubytování a snídaně v srubu vám poskytnou dostatečně relaxační a komfortní pobyt.

Děkujeme za vaši přízeň:

Rádi bychom využili této příležitosti a poděkovali všem našim drahým hostům za jejich podporu a loajalitu během let provozu hotelu Filipov. Vaše návštěvy a příjemné chvíle strávené u nás nás vždy motivovaly a dělaly náš hotelový zážitek zvláštním.

Jak nás kontaktovat:

Pro bližší informace o možnosti ubytování v srubu nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle + 420 603 172 590, nebo e-mailem na adrese info@hotel-filipov.com.

Těšíme se na setkání s vámi!

S úctou,

Tým hotelu Filipov

logo megaubytko 150px new 04


 

 

Několik důvodů proč zvolit právě hotel Filipov
pro rodinnou rekreaci:

1. příjemné prostředí s téměř domácí péčí
2. soukromí a klid 
4. slevy pro děti do 10 let
5. chráněná krajinná oblast
6. dětské a sportovní hřiště
7. venkovní šachy, ruské kuželky
8. venkovní grilování, opékání (přírodní ohniště)
9. úschovna kol a lyží

Několik důvodů proč zvolit právě hotel Filipov
pro firemní akci:

1. školící technika k dispozici
    (flipchart, zpětný projektor, dataprojektor, promítací plátno, dvd, televize)
2. příjemné prostředí s téměř domácí péčí
3. soukromí a klid
4. dlouhodobé a skupinové slevy

Kontakt

Filipovo údolí 44
Javorník nad Veličkou 696 74

Tel: 518 382 126
Mob. 603 172 590

YJ Google Map

449786
Dnes
Včera
Tento týden
Minulý týden
Tento měsíc
Minulý měsíc
Vše
58
294
352
447438
3918
8606
449786
15-07-2024